×
Каталог
Кошик 0

Насіння суничного шпинату

Шпинат «Суничний» - краса і користь в одній рослині

Насіння суничного шпинату купують для вирощування розсади або посіву в незахищений грунт. Рослина стійка до посухи та заморозків. Її використовують в декоративних цілях для прикраси клумб, складання квіткових композицій, а також для приготування різних страв. Листя багате вмістом поживних речовин, корисних для організму.

Шпинат суничний - короткий опис культури

 

Швидко зростаючий однорічник з сильно гіллястими стеблами, заввишки досягають 50 сантиметрів і блідо-зеленим листям, яке можна вживати в їжу, як звичайний шпинат. У листі (в пазухах) утворюються круглі ягоди червоно-морквяного забарвлення, яка в міру зростання плодів змінюється соковито-малиновою. Плоди теж їстівні, проте вони не мають смаку. На цьому етапі вегетаційного періоду культура виглядає дуже яскраво і красиво.

Як вирощувати суничний шпинат з насіння

Схема вирощування рослини включає кілька основних кроків:

1. Посадковий матеріал перед посівом рекомендується витримати в слабкому розчині марганцівки протягом півгодини. Це дозволить прискорити на пару днів процес «прокльовування»;

2. Насіння суничного шпинату сіють на початку весни відразу після відтавання грунту. Для цього на відстані 40см. один від одного формуються лунки, в які на глибину 0.3-0.5см. поміщаються насіння (по 2-3 шт. на лунку);

3. Після посіву землю поливають і мульчують перегноєм;

4. Як тільки з'явиться перша пара листочків сходи необхідно прорідити, залишивши по 1шт. на лунку, а решту висаджують на вільній ділянці грядки.

Культура любить освітлені ділянки саду, можна також розміщувати в півтіні. Насіння суничного шпинату не вибагливі до грунтів, але краще сходять на родючих, збагачених кальцієм.

Як доглядати за посадками шпинату суничного

Весь догляд за культурою полягає в своєчасному розпушуванні землі, усунення бур'янів і підгодівлі. Перше внесення добрив роблять розчином селітри аміачної (1ст.л. на 10л. води) через тиждень після розсаджування саджанців. Коли почнуть формуватися стебла, рослину слід підгодувати деревною золою. Пагони потребують підв'язки.