Насіння Вербени
- Розпродаж
- За новизною
- Ціна за зростанням
- Ціна за спаданням
Вербена являє собою популярну у дачників рослину з красивими й ароматними суцвіттями. Насіння вербени представлено 40 видами. Ця культура широко застосовується в декоративному садівництві. У природі рослина вважається однорічником, але при вирощуванні в горщиках, у домашніх умовах, може вважатися багаторічником.
Ця рослина була священною в Стародавньому Єгипті, а зараз застосовується для прикраси рокаріїв, альпійських гірок і всіляких клумб.
Вербена характеризується різноманітністю забарвлень: лілового, білого, вишневого, червоного або ніжно-блакитного. Невеликі квіточки збираються на верхівках стебел у кулясті суцвіття. Висота рослин варіюється від 16 до 56 см. Листя може бути різної форми. Наприклад, зубчасті, трироздільні або довгасті.
Умови зростання
Перш ніж купити насіння вербени, потрібно дізнатися про особливості його зростання. Ця культура зацвітає з липня по вересень. Вона відрізняється невибагливістю, а також добре почувається у світлих і теплих місцях. Вербені потрібен рясний полив. Вона не пристосована до сильних морозів.
Культура може розмножуватися як через насіння, так і діленням куща.
Спосіб посадки насіння вербени
Насіння вербени необхідно висаджувати у відповідне місце. Оскільки культура відрізняється маленькою кореневою системою, то посадку можна проводити навіть у кашпо.
Щоб рослина росла добре, процес посадки має складатися з таких етапів:
- Ґрунт має містити дві частини піску і частину торфу. Ґрунт має бути пухким, щоб насіння пробилося.
- Перед тим, як висаджувати насіння вербени, ґрунт потрібно полити і трохи ущільнити.
- Насіння не слід присипати ґрунтом. Його можна прикрити поліетиленовим пакетом.
- При посадці в контейнери, висаджене насіння вербени потрібно помістити в тепле місце. Через два дні його переставляють у прохолодне місце.
- Пересадка у відкритий ґрунт проводиться через півтора місяця. Між паростками має залишатися місце.
- Рослини пересаджують у ґрунтову суміш, яка складається з дернової землі, перегною і невеликої кількості золи.
- У перші дні слід помірно поливати саджанці. При посадці в ґрунт вдома сходи з'являться через 12-14 днів. Паростки необхідно часто збризкувати з пульверизатора. Перезволоження може погано позначитися на культурі. Воно сприяє появі чорної ніжки.
- Через кілька тижнів з'являється справжнє листя і розсаду можна пікірувати. Навіть 9-12 штук паростків досить, щоб сформувати на дачній ділянці щільний покрив із квітів.
- Після висаджування у відкритий ґрунт для кращої приживлюваності рослину необхідно добре поливати вранці та ввечері.
- Якщо гіллясті пагони вербени притиснути до землі за допомогою шпильок, то вони швидко вкорінюватимуться і розмножуватимуться.
Правила догляду за вербеною
За вербеною потрібен певний догляд. Перш за все, потрібні хороші підживлення. При цьому краще вибрати комплексні добрива. Ця культура вважається посухостійкою. Але при цьому для неї необхідний помірний полив.
- Щоб рослина витримала зимові морози, досвідчені садівники рекомендують накривати її піском і тирсою.
- Для розмноження можна використовувати живці. Їх поміщають у прохолодне місце восени, наприклад, у підвал. А навесні висаджують у піску.
- При правильному догляді характеризується стійкістю до хвороб. Основними шкідниками культури вважаються попелиця та білокрилка.
- Після того, як вербена розростеться в саду, через її щільний килим не протиснеться бур'ян.
- Варто проводити прощіпку над кожним 3-4 листками. Це сприяє сильному кущенню.
У нашому каталозі ви можете подивитися і придбати якісне насіння вербени з доставкою по Україні. Ми готові запропонувати великий асортимент кращих декоративних культур.