Насіння Гвоздики
- Розпродаж
- За новизною
- Ціна за зростанням
- Ціна за спаданням
Гвоздика - середньоросла рослина зі щільним поодиноким стеблом і вузьким довгим листям. На стеблі розташовується лише одне суцвіття, конусоподібні пелюстки якого зібрані в невеликий кошик. Насіння гвоздики висаджують для обрамлення квіткових насаджень на передньому плані і в якості окремої клумби. Період цвітіння становить 1,5 місяця. Час появи квітконосів від моменту посадки залежить від сорту гвоздики.
Умови зростання
Всі сорти гвоздики об'єднує одне - вони люблять сонячне світло і не переносять перезволоження ґрунту. Найоптимальнішим ґрунтом для посадки гвоздики вважається нейтральний ґрунт з великою кількістю добрив. Насіння і доросла рослина добре себе почувають на торфовищах, суглинках і піщаниках. За наявності тільки кислих ґрунтів, необхідно розбавити їх доломітовим борошном, яке заповнить запаси магнію, корисні для росту насіння. Особливо слід приділити увагу наявності в ґрунті калію. За його відсутності слід попередньо внести калійні добрива. Важкі ґрунти насіння гвоздики не переносить. Навіть при внесенні в них додаткових субстратів, не гарантується схожість.
Особливості посадки гвоздики з насіння
Насіння гвоздики висаджують за тією ж технологією, що й інші багаторічники. Ця процедура проводиться за такою схемою:
- Насіння для розсади висівають у березні з підтриманням постійної температури не нижче +15°С. Для кращого проростання, його попередньо вимочують, а після посадки вкривають спеціальним матеріалом, що дозволяє волозі затримуватися в ґрунті. Також рекомендується використовувати додаткове освітлення. У клумбу паростки переносять при стабільній температурі повітря 18°С.
- Насіння, безпосередньо в клумбу, сіють на початку травня. Для цього необхідно підготувати грядки з борозенками, глибина яких не повинна перевищувати 3 см.
- Перед посадкою борозенки потрібно ретельно зволожити.
- Насіння укладають так, щоб між ним залишалася відстань близько 1 см.
- Після появи перших 2 листочків, гвоздику варто прорідити. При цьому відстань між рядами і паростками залишають від 5 до 10 см.
- Через 14 днів, коли на ній буде по 8 листків. Слід провести прищипування. Це зробить кущ більш об'ємним і спровокує раннє зацвітання. Як правило, після такої процедури бутони можна побачити вже в рік висадки насіння, приблизно через 2 місяці.
Правила догляду за гвоздикою
Догляд полягає у своєчасному підживленні, оскільки насіння і доросла рослина вимогливі до мінеральних елементів. Особливу увагу цьому необхідно приділяти під час активного росту і цвітіння. До поливу гвоздика невибаглива. Щоденний полив потрібен тільки з моменту посадки насіння і до початку активного розвитку квітки. Надалі подачу води можна скоротити, обмежуючись одним поливом на 2 дні. На величину квітів впливає загущеність посадки. Щоб на рослині формувалися великі бутони, необхідно постійно проводити прополку і проріджування.
Інтернет-магазин «Зернятко» пропонує вам купити насіння гвоздики з доставкою по Україні. Наша продукція відрізняється високою якістю і купується лише у перевірених виробників. Наш магазин відрізняється демократичною вартістю і простотою оформлення замовлення, що дає змогу уникнути будь-яких труднощів під час купівлі.