Насіння Аліссума (лобулярія)
- Розпродаж
- За новизною
- Ціна за зростанням
- Ціна за спаданням
Рослина аліссум зараховується до найароматніших квітів. Вона має медовий запах, що поширюється на десятки метрів від клумби.
Аліссум являє собою декоративну культуру, яку часто висаджують навколо клумб або в комбінованих квітниках.
Посадивши насіння аліссума, ви не тільки прикрасите будинок і сад, а також наповните простір приємними ароматами. При вирощуванні цієї культури потрібно дотримуватися правил посадки та догляду.
Аліссум являє собою сильно розкидисту, але компактну рослину. Висота кущів варіюється від 15 до 40 см. Листя і квітки дрібні. При цьому суцвіття частіше бувають жовтими, рожевими або білими.
На даний момент виведено велику кількість сортів. Вони відрізняються за забарвленням і висотою кущів. Листя темно-зелене з сіруватим відтінком.
Умови зростання аліссума
Купуючи насіння аліссума в декоративних цілях, потрібно знати, що рослини втрачають красу після запилення. У них опадають пелюстки.
Рекомендується вирощувати подібну культуру килимом, при цьому квіти красиві і в такому вигляді.
При вирощуванні вдома купуються багатоярусні гірки, куди висаджується насіння.
Аліссуму подобаються вологі легкі ґрунти з присутністю вапна. Це світлолюбна рослина, яка може рости в холод і спеку. Навіть за невеликого мінуса квітка буде рости. Однак аліссум не виносить посушливості. У цьому разі цвітіння припиняється.
Способи вирощування аліссума насінням
Перед тим як купити насіння аліссума, варто вивчити більше інформації про його вирощування. Посадка цієї культури не відрізняється складністю:
- За кілька тижнів до посадки ґрунт необхідно удобрити органічними підживленнями. Перед посівом ґрунт слід розпушити і вирівняти за допомогою грабель.
- У травні насіння висаджують безпосередньо на постійне місце зростання.
- Насіння аліссума дрібне, отже, його насипають на поверхню землі і злегка вдавлюють углиб.
- Присипати землею не потрібно, тому що насіння добре росте при сонячному світлі.
- При виростанні паростків щільним килимом, їх рекомендується прорідити.
- У більш ранні терміни насіння аліссума висаджують у теплицю на глибину в півтора сантиметра.
- Після останніх заморозків розсаду пересаджують у незахищений ґрунт. Варто враховувати, що молоді паростки відрізняються чутливістю до холодного повітря.
- Розсада переміщується в неглибокі лунки. При цьому рослини не слід заглиблювати.
- Після цього виконується рясний полив.
Мінімальна відстань між паростками становить 16 см, а найкращий варіант - це розсадити кущі з кроком у 30 см. Якщо ґрунт у місці посадки щільний, то його потрібно розбавити складом з тирси і піску або зробити дренажну систему в місці, де накопичується волога.
Насіння можна сіяти під зиму. Навесні зійдуть уже загартовані сходи. При посадці взимку. Насіння трохи заглиблюють і присипають землею.
Рекомендації з догляду за аліссумом
За цією культурою потрібен нескладний догляд. Про основні етапи догляду варто дізнатися перед тим як купити насіння аліссума. Для рослини потрібен помірний полив. Вона погано переносить посуху і навіть скидає квіти.
- При регулярних опадах полив не потрібен. У період цвітіння необхідне рясне зволоження.
- Після кожного поливання виконується розпушування між кущами і мульчування.<
- Щоб дізнатися, чи потрібен полив, ґрунт слід копнути на глибину 4 см. Якщо ґрунт сухий, то необхідно поливати.
- Аліссуму потрібні підживлення в період росту і цвітіння. Багаторічним культурам знадобиться одне внесення добрива за сезон, а для однорічних кілька підживлень.
- Незалежно від виду всім аліссумам необхідна підрізка. Подібні маніпуляції дозволяють підтримувати декоративний вигляд рослин.
- Догляд також включає часте розпушування ґрунту і видалення бур'яну.
У каталозі нашого магазину ви можете підібрати насіння аліссума з доставкою по Україні. Ми гарантуємо якість нашої продукції. Ви можете придбати хороше насіння за доступною ціною.