Насіння Редиски
- Розпродаж
- За новизною
- Ціна за зростанням
- Ціна за спаданням
- 1
- 2
Редис - одне з небагатьох джерел весняних вітамінів. Незважаючи на злегка гіркуватий смак цього овоча і можливість використання тільки у свіжому вигляді, його насіння однаково дуже затребуване. Рідкісний дачник відмовляється від висадки цього соковитого корисного коренеплоду.
У чому користь редиски?
Протягом багатьох років, ранньою весною, насіння редиски є найбільш продаваним товаром серед насіння овочів. Редис радує вираженим смаком, приносячи при цьому користь системам організму. Завдяки вмісту гірчичної олії, редис має жовчогінний ефект, викликаючи апетит. Крім того, він сприяє зняттю набряків, регуляції випорожнень, контролює вироблення інсуліну. Наявність заліза, натрію, фосфору і магнію відновлюють роботу системи кровотворення, нормалізують обмінні процеси. Вітаміни групи В, РР, С зміцнюють імунітет. Велика кількість клітковини та пектину дозволяє активно виводити холестерин, токсин та інші шкідливі речовини.
Який сорт редиски краще посадити?
Від обраного сорту насіння безпосередньо залежить успішність і своєчасність урожаю редиски. При правильному виборі посадкового матеріалу можна вирощувати її кілька разів за сезон.
Залежно від термінів дозрівання редиска буває ранньостиглою, середньостиглою і пізньостиглою. Особливою популярність мають такі сорти:
- Сорт "18 днів". Період вегетації 18-20 днів. Його коренеплоди характеризуються соковитою м'якоттю, насиченим смаком, мають характерну довгасту форму.
- Сорт "Жара". Дозріває за 18-22 дні. Його плоди вирізняються чудовими смаковими якостями, хрусткі, соковиті та трохи гострі.
- Сорт "Сора". Це еталонний ранній сорт редиски, що дозріває за 18-22 дні. Підходить для вирощування у весняний і осінній періоди у відкритому або закритому ґрунті. Його плоди не накопичують гіркоту, відрізняються приємним смаком, добре переносять транспортування і зберігання.
- Білий редис (Вайт Брекфаст). Дозріває в середньому за 23-25 днів, плоди характеризуються білим кольором і ніжним вишуканим смаком. Може вирощуватися як у плівкових теплицях, так і у відкритому ґрунті.
Як виростити редиску з насіння?
Редис - це рослина, що належить до культур світлового дня середньої тривалості. Якщо їй буде нестача або надлишок сонця, то можливе раннє утворення суцвіть, без розвитку коренеплоду. Під час посадки редиски варто враховувати ще кілька чинників:
- перш ніж купити насіння редиски, визначтеся з ділянкою посадки. Для ранніх сортів підійде будь-яка територія. Для середньоранніх найкраще відводити вологі, злегка затемнені ділянки;
- найбільш сприятливий ґрунт для редиски - легкий, розпушений, дрібно структурований. Кислотність ґрунту має перебувати на низькому рівні. В іншому разі, необхідно усунути надлишки органіки і попередньо провести обробку вапном;
- не висаджуйте насіння занадто глибоко і близько одне до одного. Максимальна глибина загортання - 3 см;
- після посадки забезпечте насінню регулярний рясний полив;
- під час дозрівання коренеплодів дотримуйтеся нормування поливу. Занадто велика кількість вологи призведе до водянистості плодів. Нестача рідини зробить редис занадто гірким;
- щоб забезпечити себе коренеплодом на весь літній сезон, необхідно купити насіння редиски різного періоду зростання. Посадку варто проводити з інтервалом у два тижні.
Гарантований урожай можна отримати, купивши насіння редиски з доставкою по Україні в інтернет-магазині "Зернятко". Насіння редису, представленого в каталозі нашого магазину, має високу схожість і не вимагає попередньої обробки. Ви обов'язково оціните доступну вартість і простоту оформлення замовлення.
Секрети вибору насіння редиски
Купити насіння редиски - нескладне завдання. Для цього необхідно лише зрозуміти, чим відрізняються сорти, і зупинити свій вибір на оптимально відповідному варіанті. Насіння редиски класифікується за такими критеріями:
- Період зростання. Найчастіше використовують два види насіння редиски. Перший - ранні сорти, що приносять урожай через 18 днів після посадки. Другий - середньоранні, що дозрівають через 25 днів.
- Форма і колір коренеплоду. Можна купити насіння редиски циліндричної форми, круглої, овальної. Колір редиски може бути найрізноманітнішим: червоним, білим, жовтим тощо. Як правило, зовнішній вигляд мало впливає на смакові якості овоча.
- Способи вирощування. Здебільшого насіння редиски однаково підходить для посадки як у закритий, так і відкритий ґрунт. Але зустрічаються сорти, призначені тільки для ґрунту відкритого типу. Їх посадка в захищений ґрунт може призвести до раннього утворення стрілок.
Інтернет-магазин "Зернятко" пропонує вашій увазі найрізноманітніше насіння редиски з доставкою по Україні.
Купити насіння редиски з доставкою по Україні
У нашому інтернет-магазині "Зернятко" ви можете купити насіння редиски як для вирощування в теплиці, так і у відкритому ґрунті. Ми продаємо тільки сорти, які підходять для вирощування в Україні та забезпечують чудовий урожай.
У нас можна замовити насіння редиски оптом або ж купити його невелику кількість. На нашому сайті ви можете ознайомитися з описом кожного сорту, а завдяки зручній навігації швидко знайти товар, що відповідає вашим запитам і потребам. Наші менеджери з радістю вас проконсультують, допоможуть визначитися з вибором сорту.
Доставка можлива по всій Україні, за допомогою Нової Пошти або УкрПошти. Оплатити замовлення ви можете зручним вам способом: онлайн на сайті або ж під час отримання товару, післяплатою.