Каталог
Кошик 0

Насіння Гарбуза

Закрити фільтр
Вид гарбуза
Великоплідний
Голонасінний
Декоративна
Декоративний
Кавбуз
Показати всі
Колір м'якуша
Білий
Жовтий
Жовто-помаранчевий
Золотистий
Золотисто-жовтий
Показати всі
Колір плоду
Від світло зеленого до жовтого
Жовтий
Жовто-помаранчевий
Золотисто-помаранчевий
Коричнево-помаранчевий
Показати всі
Країна виробник
Німеччина
Україна
Франція
Термін дозрівання
Пізньостиглий
Ранньостиглий
Середньопізній
Середньоранній
Середньостиглий
Фасовка
Гігант пакет
Міні
Міні пакет
Форма плоду
Витягнуто-овальна
Грибоподібна
Грушовидна
Кругла
Овальна
Показати всі

Режим роботи

Пн-Пт: 9:00 - 18:00 | Сб: 10:00 -16:00 | Нд: вихідний Телефони
Насіння овочів
Сортувати за:
  • 1
  • 2
  • 3

Осінній період - пора збирання врожаю. Саме в цей час дачники починають збирати усім знайомий гарбуз. Втративши свою колишню популярність, даний овоч все одно залишається бажаним гостем на багатьох городах. Невибагливість, висока врожайність і прекрасний смак - це основні особливості гарбуза, за які її та люблять садівники. Вона цінується не тільки своїми харчовими характеристиками, але і корисними властивостями.

Корисні властивості гарбуза

Гарбуз - це джерело цілого комплексу мінералів і вітамінів. Вона містить багато вітаміну К, що відповідає за час згортання крові, роботу серця, нормальний стан судин. Корисними властивостями володіє м'якоть, сік і насіння гарбуза. Вони здатні відновлювати нормальний обмін речовин, регулюючи повноцінне засвоєння їжі.

Страви з гарбуза повинні обов'язково бути присутніми на столах людей, які страждають ожирінням. Анемія також є прямим показником регулярного вживання цього сонячного овоча. Велика кількість антиоксидантів благотворно впливає на стан шкірних покривів, активно перешкоджаючи старінню. Помічено що у людей, які часто вживали гарбуз, рідко діагностували ракові утворення. Через те, що основна частина гарбуза складається з води й клітковини, то її рекомендують при проблемах з кишківником. Постійне вживання регулює його перистальтику.

Широко застосовується даний овоч і в косметології, відновлюючи колір обличчя, структуру покривів, регулюючи роботу сальних залоз. Ви можете вибрати і купити насіння гарбуза з доставкою по Україні, в нашому магазині «Зернятко».

Вибираємо насіння гарбуза

Перш ніж купити насіння гарбуза, варто розібратися в різноманітті сортів цього овоча, що відрізняються формою, забарвленням, смаком. Тепер, особливо популярне насіння гарбуза трьох типів:

  • Твердошкірі. Зрозуміло за назвою, що вони відрізняються твердою, як ніби задерев'янілою шкіркою, ребристою колючою плодоніжкою, ароматною м'якоттю з насиченим смаком. Їх головна перевага - раннє дозрівання. Урожай збирають вже в кінці літа. Насіння гарбуза такого типу дають дрібний плід з жовтою або кремовою м'якоттю і незвично смачним насінням. Якщо вам необхідний овоч для недовгого зберігання, то краще за все буде купити насіння гарбуза твердошкірих сортів. Одним з популярних сортів вважається голонасінний гарбуз «Даная».
  • Великоплідні. Такий гарбуз має найбільший плід з м'якоттю підвищеної цукровості. Характеризується гладкою плодоніжкою, яскраво-помаранчевою м'якоттю, білим насінням. Для зимового зберігання варто купити насіння гарбуза саме цього типу, бо вона добре переносить при зберіганні низькі та кімнатні температури. Чудово підходить для отримання соку, запікання, тушкування.
  • Мускатні. Найароматніший тип гарбуза. Відрізняється незвичайним забарвленням насіння і прекрасними смаковими характеристиками. Мускатні гарбуза мають свою особливість - це пізньостиглі рослини, які люблять тепло. Вони не завжди встигають визріти до перших холодів, тому для висадки краще використовувати розсадний метод. Для цього необхідно купити насіння гарбуза завчасно - до початку квітня.

Особливості зростання

Вирощування гарбуза має певні особливості

  • Гарбуз віддає перевагу сонячним ділянкам з ґрунтом будь-якої якості. Вона невибаглива до родючості ґрунту, але варто знати, що чим багатша складом земля, тим більшим буде плід;
  • Хорошими попередниками є: капуста, баклажани, перець, картопля, морква, буряк, помідори, цибуля;
  • Поливати гарбуз варто тільки в момент проростання насіння. Після формування зав'язі плоду, діаметром більше 10 см, полив варто припинити. Також не потрібно поливати рослину перед збором врожаю.

Інтернет-магазин «Зернятко» пропонує вам вивчити каталог нашої продукції, де можна вибрати та купити насіння гарбуза з доставкою по Україні. Невисока вартість, простота оформлення замовлення і швидка доставка сподобаються кожному покупцеві.