Насіння Мангольду
- Розпродаж
- За новизною
- Ціна за зростанням
- Ціна за спаданням
Мангольд - це рослина, що прийшла до нас на городи не так давно. Для багатьох садівників вона досі невідома. А, між іншим, ця культура являє собою буряк листового типу, який смачний, корисний і до того ж красивий. Саме тому його однаково використовують як для використання в їжу, так і декоративного вирощування.
Особливості мангольду
Насіння мангольду висаджують тільки для отримання листя. Черешки і листя вживають у їжу, відварюючи їх, обсмажуючи з овочами, консервуючи, заморожуючи.
Ця невибаглива до перепаду температур і холодів культура цінується своїми корисними якостями. Основна її властивість, яка зробила її популярною - це здатність очищати кров. Кількість вітамінів, що містяться в мангольді, в десятки разів перевищує їхній обсяг у буряках. Особливу увагу можна приділити вітаміну К, що міститься в мангольді, який нормалізує час згортання крові. У разі патологій печінки він просто необхідний. Він особливо ефективно відновлює її функціонування після застосування антибіотиків сульфаніламідного ряду або аспірину. Найкращого результату можна досягти під час вживання овоча у свіжому вигляді.
Купити насіння мангольду, для посадки на своєму городі, необхідно людям, які страждають на гіпертонію і недокрів'я. Він добре підвищує імунітет, покращує відтік лімфосистеми і має протисклеротичну дію.
Вибираємо насіння мангольду
Усі сорти цієї рослини відрізняються терміном дозрівання. Найбільш затребуваним вважається насіння раннього, середнього періоду дозрівання. Ранні сорти здатні давати зелень через 60 днів.
Щоб забезпечити собі збір врожаю на всьому садівничому періоді, варто купити насіння мангольду середнього вегетаційного періоду, яке можна зрізати через 90 днів.
Як вирощувати мангольд?
Насіння мангольду висівають ранньою весною, але ґрунт готують з осені. Для цього в ґрунт вносять компост, вапно, добрива мінерального характеру. Безпосередньо до процедури посадки приступають на початку літа. Вирощування мангольду має свої особливості:
- для висаджування використовують ділянки, де до цього попередньо росли цибуля, огірки, картопля;
- ділянка має бути помірно затіненою, оскільки овоч любить півтінь, але надмірна нестача сонця призводить до сповільнення росту. При цьому він починає вбирати велику кількість нітратів;
- насіння мангольду добре проростає на суглинних зволожених ґрунтах і висівають за певною схемою: закладають на 2 см у ґрунт, розподіляючи з урахуванням такої відстані: 30 на 10 см;
- як правило, мангольд висівають у три етапи, розділених на кілька періодів. Перший період припадає на кінець травня, другий - середину липня, третій - жовтень. Жовтнева посадка проводиться як підзимовий посів, щоб забезпечити зелень ранньою весною;
- після появи сходів необхідно провести проріджування, щоб паростки знаходилися один від одного не менше, ніж на 30 см;
- на всьому протязі зростання мангольд варто забезпечити регулярним об'ємним поливом. Це дозволить рослині залишатися соковитою, зберігаючи велику кількість мікро- і макроелементів.
Інтернет-магазин «Зернятко» пропонує придбати насіння мангольду з доставкою по Україні, що відрізняється забарвленням стебел і листя. Для цього вам необхідно вибрати товар і оформити замовлення на сайті. Наша продукція відрізняється високою схожістю і стійкістю до різноманітних захворювань. Купуючи насіння в магазині «Зернятко», ви отримуєте хороший урожай найкращої якості.