Насіння Селери
- За популярністю
- За новизною
- Ціна за зростанням
- Ціна за спаданням
Селера,яка прийшла до нас за часів Катерини II, вважалася декоративною рослиною. Пізніше, коли були вивчені його цілющі властивості, овоч стали вживати в лікувальних цілях. Зараз селера є культурою, регулярно використовуваною в кулінарії. Насіння селери завжди активно розкуповуються, так як вона має неповторний пікантний насичений смак і приємним аромат.
Велика користь маленької рослини
Селера є улюбленою рослиною дієтологів, що містить всього 15 ккал в 100 г. Жодна дієта не обходиться без включення селери, так як вона сприяє інтенсивному зниженню ваги. Для того, щоб її перетравити потрібно набагато більше внутрішньої енергії, ніж ми отримуємо взамін. Рослина благотворно впливає на нервову систему, значно знижуючи вироблення гормону стресу. Селера показана при вираженому порушенні обмінних процесів, патологіях серця. Судинні захворювання, в тому числі і атеросклероз, є прямим показанням для вживання селери. Висаджувати селеру рекомендується людям з підвищеним тиском. Інтернет-магазин «Зернятко» пропонує купити насіння селери з доставкою по Україні. Проблеми шлунково-кишкового тракту також вирішує дана рослина. Особливо вона корисна при запорах. Селеру рекомендовано вживати при підвищенні розумового навантаження або поганій пам'яті.
Види селери
Вибираючи насіння селери, необхідно враховувати, що існує кілька різновидів цієї рослини. Всі сорти можна розділити на три групи:
1. Листова. Якщо вам потрібна ароматна зелень, яка активно виростає на протязі всього літнього періоду, то варто купити насіння селери саме цього виду. Закручені листочки з виражено гофрованими краєчками, володіють сильним приємним ароматом і яскравим смаком. Листові сорти відрізняються підвищеною стійкістю до перепадів температур, посухи, холоду. Використовуються для вживання в свіжому вигляді, приготування салатів, сушки.
2. Черешкова. Ці сорти вирощують тільки заради м'ясистого соковитого коріння. Черешкова селера має слабо розвинений коренеплід. Він характеризується високим показником врожайності, хорошими смаковими якостями, відмінною лежкістю. Для приготування консервацій, гарячих страв, заморозки, правильним буде купити селеру саме цих сортів.
3. Коренева. Основна мета посадки даного типу - коренеплід. Зріла рослина має корінь вагою до 1 кг. Відмінність кореневої селери від інших видів, в його тривалому періоді дозрівання. Як правило, ці терміни становлять не менше 150 днів. На кореневій селері не допускається зрізка стебел, так як це призводить до зупинки розвитку коренеплоду. Даний вид якнайкраще підходить для зимового зберігання і транспортування.
Секрети вирощування
Вирощування будь-якої групи селери не настільки складне завдання, але навіть тут необхідно враховувати певні нюанси:
- Для висаджування необхідно відвести ділянку з достатньою кількістю світла, при цьому має бути присутня деяке затіненя;
- Грунт повинен бути пухким, родючим. Його кислотність не повинна бути вища нейтрального показника. Допускається вирощування на грунті із слабокислим середовищем;
- Закладення насіння не повинно бути глибоким, так як воно важко проростає;
- Одна з умов гарного врожаю - регулярний полив, що чергується з розпушуванням.
Купити насіння селери з доставкою по Україні можна в нашому магазині «Зернятко». Ми пропонуємо насіння найкращої якості, з максимально високим показником проростання. Оформлення придбаної продукції не займе багато часу.