Каталог
Кошик 0

Насіння зайцехвостник

Закрити фільтр

Режим роботи

Пн-Пт: 9:00 - 18:00 | Сб: 10:00 -16:00 | Нд: вихідний Телефони
Насіння сухоцвітів
Сортувати за:

Насіння зайцехвостнику: правила вирощування та догляду

Елегантна злакова культура зайцехвост належать до сухоцвіту та отримала свою назву внаслідок того, що її колоски по своїй зовнішності нагадують акуратні пухнасті заячі хвости. Купити насіння зайцехвостніка прагнуть флористи, які спеціалізуються на оформленні зимових букетів, різних квіткових композицій і всіляких виробів.

Зайцехвост: короткий опис

Розглянутий злак любить сухі ділянки, переважно кам'янисті, в помірному кліматі може вирощуватися як двурічник, а в більш прохолодних регіонах не витримує зимових морозів, тому там насіння зайцехвосту висаджують щороку.

Довжина стебел зайцехвосту може досягати до 60-ти сантиметрів, а розмір колосків не перевищує 3-х сантиметрів в довжину. Що стосується опушения, то воно багате - може досягати 4-х сантиметрів в діаметрі. Листя у рослини довгі (до 20-ти сантиметрів) прикореневі та ворсисті, мають зелене сріблясте забарвлення.

Зайцехвост - розмноження насінням

Розмножується цей декоративний злак насіннєвим шляхом. Купити насіння зайцехвосту можна в будь-якому спеціалізованому квітковому магазині. Також можна збирати посадковий матеріал самостійно на своїй ділянці. Це робиться після повного дозрівання і висихання суцвіть.

Щоб отримати якісний сухоцвіт, необхідно дотримуватися такої нескладної інструкції:

  1. Садити насіння зайцехвоста можна в середині весни в спеціальні горщики для розсади з подальшою висадкою у квітник. Таким чином можна отримати міцні пагони, які визрівають навіть у північних регіонах.
  2. При посіві насіння зайцехвосту в незахищений ґрунт, необхідно дочекатися, поки земля добре прогріється. Кращим періодом вважається середина травня.
  3. Посадковий матеріал необхідно з'єднати з піском і заглибити на пару сантиметрів в грунт.
  4. Посадка здійснюється з дотриманням відстані в 10 - 15 сантиметрів.
  5. Через 10-14 днів можна очікувати перші сходи.
  6. Розсаду необхідно пікірувати в окремі горщики через 14 днів після посіву.

Як доглядати за зайцехвостом?

Рослина добре росте на будь-яких ґрунтах, але вважає за краще освітлені ділянки або легку півтінь. Вирощувати можна в ящиках на балконі або у квітнику на вулиці. Всупереч, що злак посухостійкий, йому все ж необхідний регулярний полив в посушливу погоду.

Перш ніж культура почне цвісти, її потрібно підтримати азотовмісними добривами раз в десять днів під час поливу. Потім, як утворюються колоски, необхідно внести комплексну підгодівлю. Рослині необхідна хороше освітлення - до чотирнадцяти годин на добу.

Щоб колоски не обсипалися, їх необхідно зрізати до того, як вони пожовтіють. Так ви надовго збережете показний вигляд сухоцвіту. Зріз найкраще робити після повного висихання роси на стеблах і самих колосках.

Культура стійка до змін погоди, різних захворювань і шкідників.