Каталог
Кошик 0

Насіння Целозії

Закрити фільтр
Виробник
GL Seeds
Гелиос
Професійне насіння
Семена Украины
ФлораМаркет

Режим роботи

Пн-Пт: 9:00 - 18:00 | Сб: 10:00 -16:00 | Нд: вихідний Телефони
Насіння сухоцвітів
Сортувати за:

Целозія - вирощування із насіння

 

В даному розділі нашого інтернет-магазину можна купити насіння целозії з поштовою доставкою. Для замовлення зв'яжіться з нашим консультантом або залиште заявку безпосередньо на сайті.

Вже згадана квіткова культура буває багаторічною або однорічною і відрізняється високою декоративністю. Всього існує близько 50-ти видів рослини, проте в культурі вирощується переважно целозія срібляста, яка виступає в якості однорічника.

Багато квіткарів прагнуть посадити у себе в квітнику цю квітку, оскільки він має гарні і досить незвичайні суцвіття. При цьому рослина має тривалий період цвітіння, що теж важливо. Висота рослини може досягати 100 сантиметрів в залежності від сорту.

 

Як виростити целозію

Квітка розмножується насіннєвим способом і живцями, однак при живцюванні втрачаються основні декоративні якості культури. Насіння целозії для розсади висаджуються в спеціальні ємності в перших числах квітня. Посадковий матеріал необхідно завчасно вимочити в марганцевому розчині. Це допоможе захистити майбутні рослини від ураження різними захворюваннями. Грунт перед посівом насіння целозии також необхідно знезаразити, промивши окропом і марганцівкою.

Пікіровку робляють, як тільки з'явиться перший листочок. Виросші і зміцнілі сіянці в травні висаджуються на клумбу (на постійне місце). Однак висаджувати рослини можна тільки тоді, коли земля повністю прогріється. Посадки здійснюються з дотриманням відстані в 20-30 сантиметрів. Після того, як сходи будуть висаджені, грунт навколо них необхідно присипати деревною золою.

 

Правила догляду за целозією

1. Вибираємо добре освітлені і захищені від протягів ділянки під насадження, оскільки культура вважається теплолюбивою і не виносить холодів.

2. Забезпечуємо квітці регулярний, але помірний полив, щоб вода ні в якому разі не застоювалася. Зволоження найкраще робити вранці.

3. Целозію не рекомендують вирощувати в незахищеному грунті, якщо кліматичні умови мають на увазі різкі температурні перепади і зниження температури нижче 10-ти градусів тепла. В такому випадку квітку найкраще вирощувати в кімнатних умовах.

4. Культура відмінно відгукується на внесення добрив. Відразу після пересадки саджанців на клумбу рекомендується підгодувати їх комплексною підгодівлею.

5. Землю навколо рослин необхідно періодично рихлити і усувати бур'яни.

Квітка дуже довго стоїть в зрізі - до 2-х тижнів. Висушені рослини не втрачають форму і колір.