Насіння геліптеруму
- За популярністю
- За новизною
- Ціна за зростанням
- Ціна за спаданням
Квітка геліптерум - яскравий представник сухоцвітів
Геліптерум - це рослина, яка ідеально підходить для створення різних букетів і зимових композицій. Являє собою однорічник, заввишки сягає до 50-ти см, з великими рожевими, червоними і білими квітками до 6-ти сантиметрів в діаметрі. Насіння геліптерума висівають для отримання розсади або відразу у відкритий грунт. Цвітіння триває недовго - всього один місяць серпень. Сфера використання:
- Букети;
- Квіткові мініатюри;
- Зимові композиції;
- Панно тощо
Геліптерум - опис культури
Це - трав'янистий однорічник або багаторічна рослина, може бути чагарником або напівчагарником, налічує близько дев'яноста видів. У рослини є відмінна характеристика - голі стебла з повстяним пушком. Має цільні супротивні листя і не великі трубчасті квіти, розташовані в суцвіттях-кошиках, обліплених лусочками, схожими на крильця комах. Це надає рослині ще більшої декоративності. Найпопулярнішими є однорічні геліптеруми, вирощувані в якості сухоцвітів.
За зовнішнім виглядом культура схожа на маргаритки. У неї тоненькі стебла майже без листя і дуже ніжні красиві квіти.
Як доглядати за геліптерумом
Купити насіння геліптерума прагнуть багато квіткарів, так як квітку легко виростити і практично не потрібно за нею доглядати. Він мало схильний до хвороб і шкідників. Досить забезпечити йому добре освітлювану ділянку на клумбі з дренованим, не сильно вологим ґрунтом.
Влітку рослину необхідно регулярно, але помірно зволожувати (в суху погоду частіше, ніж зазвичай), усувати бур'яни і розпушувати землю. До того моменту, поки геліптерум НЕ зацвіте, його необхідно підгодовувати кожні два тижні комплексними добривами. Засушувати рекомендується суцвіття, які ще не повністю розкрилися.
Розмноження геліптерума
Рослина розмножується в основному насінням, часто спочатку вирощується розсада, яка потім пересідає на клумбу. Можна також сіяти насіння геліптерума безпосередньо в землю, присипаючи їх 0.5см шаром грунту і укривши папером, щоб грунт не пересихав.
У разі, якщо насіння дадуть занадто густі сходи, слід провести проріджування. Переносячи сіянці в квітник, їх потрібно висаджувати гніздовим методом, витримуючи відстань не менше 20-ти см між см.
При вирощуванні розсади насіння геліптерума сіються в березні в спеціальну розсадну ємність. Пікірувати в окремі судини необхідно після того, як з'являться 2 листочка, а переносити в незахищений грунт - в червні.