Насіння Аммі
- Розпродаж
- За новизною
- Ціна за зростанням
- Ціна за спаданням
Насіння Аммі: де купити насіння і як вирощувати
Із сімейством зонтичних знайомі всі городники - кріп, петрушка, селера - постійні жителі на садових ділянках. А ось з іншим представником цього сімейства знайомі не всі - це Аммі. Купити насіння Аммі не складно, можна зробити це в нашому інтернет магазині Зернятко просто зараз. А ми хочемо вас більш детально познайомити з цією культурою.
Опис культури
Загалом існує 6 видів Аммі, але культивують лише два:- Аммі зубна- Аммі велика. Обидва види надзвичайно декоративні, завдяки своїй об'ємності та ажурному повітряному листю.
Дуже ефектно виглядають великі складні суцвіття, зібрані в пишні парасольки. Вони мають гарний вигляд на клумбах і в зрізку, як поодиноко, так і в складних композиціях.
Своєрідний пряний аромат крихітних білих п'ятипелюсткових квіток приваблює комах і бджіл, що благотворно позначається на запиленні інших культур. А мед, одержуваний з таких плантацій, виходить ароматним, з червонуватим відтінком.
Займатися вирощуванням Аммі з метою самолікування краще не варто, оскільки є велика кількість протипоказань і побічних ефектів. Наша медицина має у своєму арсеналі різні мазі й таблетки, створені на основі лікарських властивостей Аммі, які застосовують під час лікування шкірних захворювань, вітиліго, псоріазу.
Але якщо ви все ж таки зацікавилися її використанням як жовчогінного, сечогінного та седативного засобу, то спочатку проконсультуйтеся з лікарем.
Агротехнічні умови вирощування Аммі з насіння
Насіння Аммі проростає на будь-яких ґрунтах, не боїться ніяких шкідників, зберігає схожість протягом чотирьох років. Від його якості залежить ріст і плодоношення майбутніх рослин.
Купивши один раз якісне насіння, ви можете повністю забезпечити себе посадковим матеріалом надалі.
- Підзимовий посів рекомендується в місцевостях з теплими зимами, тоді насіння проходить природну стратифікацію, добре сходить і дає багатий урожай. Навесні багато хто вирощує її через розсаду, тоді цвітіння настає більш рано й активно.
- Висаджують розсаду наприкінці травня, роблячи це акуратно, не руйнуючи грудку землі, оскільки корінці дуже тендітні та легко обламуються.
- Аммі любить сонячні відкриті ділянки, непогано росте і в півтіні. Але при недостатньому освітленні рослина не набирає своєї пишності, цвітіння буває мізерним і не таким декоративним, а може і зовсім не зацвісти.
- Вдячно відгукується на підживлення добривами, розпушування, прополку.
- Поливати її потрібно з обережністю, тільки тоді, коли ґрунт добре просохне. У вологій землі коренева система загниває і квітка гине.