Насіння Волошки
- За популярністю
- За новизною
- Ціна за зростанням
- Ціна за спаданням
Волошка відноситься до трав'янистих рослин сімейства складноцвітих. Він використовується як декоративна культура і вважається прекрасним медоносом. Також застосовується в медицині. Все більша кількість дачників і садівників любителів вважають за краще купити насіння волошок для оформлення ландшафтного дизайну. Всі сорти цієї рослини прості у вмісті, а також стійкі до холоду і до хвороб. Багаторічні різновиди характеризуються невибагливістю і чудово розмножуються в садових умовах. З суцвіть синьої волошки виготовляють цілющі настої, які ефективні при ниркових проблемах.
Опис
Вибрати насіння волошок варто заради барвистого забарвлення рослини. Це можуть бути рожеві, лілові, сині, червоні та білі відтінки. При цьому листочки мають сірувато-зелений кольором. Висота культури варіюється в залежності від сортів. Паростки високого зросту досягають 80 см, а карликові види виростають всього лише до 30 см.Це чудовий варіант для квітників і альпінаріїв. Дуже добре виглядає в букетах зі злаковими декоративними культурами.
Умови зростання
Якщо ви вирішили вибрати насіння волошки, то варто знати, що дана культура добре росте у вологих, сонячних місцях, які багаті вапном. Посів виконується в кінці квітня і на початку травня, а також восени. Цвіте волошка з липня по вересень. Рослина чудово росте на сонячних територіях, але може витримати і затінення. Відрізняється невибагливістю до складу грунту, але при цьому краще вибирати легкі родючі суглинки.
Волошка вкрай негативно ставиться до перезволоження грунту. Краще росте на ділянках з дренажною системою. Вапно в складі грунту впливає на забарвлення даної культури. Може зимувати без укриття. Відмінно розмножується за допомогою кореневищ і черешків.
Спосіб посадки
Волошки садять на садових ділянках в відкритому грунті. При цьому вибирають прекрасно освітлене місце. При посадці слід дотримуватися проміжки між рослинами, яке варіюється від 16 до 55 см. Якщо насіння волошок висаджуються в клумби, палісадники або квітники, то для них варто вибрати південну сторону в перших рядах.
При посадці волошки слід дотримуватися таких правил:
- Насіння волошок сіють на грядки в зиму.
- Якщо сходи густі, то їх проріджують і висаджують на відстань в 25-30 см.
- Паростки розвиваються дуже швидко.
- У серпні їх пересаджують на постійне місце.
- Сіянці зацвітуть на 2-3 рік.
Волошки розсаджують в міксобордерах або окремими квітниками. У напівтіньових місцях застосовуються як рослина для покриву грунту.
Догляд
Волошкам потрібен не надто рясний полив. Окремі варіанти відмінно виносять посуху. Більшість сортів рекомендується розміщувати в багатій гумусом грунті з нейтральною кислотністю. Кислі грунти потрібно раз в декілька років обробляти вапном. Подібну процедуру краще здійснювати у вересні або жовтні.
Раз на два тижні рекомендується виконувати підживлення комплексними добривами. Подібна процедура сприяє відмінному і довгому цвітінню волошки. Не варто зловживати добривами, так як це може викликати пожовтіння листя. Для підвищення зимостійкості культури в осінній період варто провести спеціальну підкормку.
Досвідчені садівники рекомендують проводити пересадку культури в період з 10 по 30 серпня. Перед посадкою грунт потрібно удобрити компостним розчином. Дана культура відрізняється підвищеною стійкістю до хвороб. При цьому не потрібно спеціальних заходів щодо захисту.
У нашому магазині ви можете підібрати найкраще насіння волошок з доставкою по Україні. Дивовижна рослина для оформлення ландшафтного дизайну ви можете придбати у нас за доступною ціною.