Каталог
Кошик 0

Насіння Годеції

Закрити фільтр

Режим роботи

Пн-Пт: 9:00 - 18:00 | Сб: 10:00 -16:00 | Нд: вихідний Телефони
Насіння однорічних квітів
Сортувати за:

Квітка годеція: опис, особливості вирощування

Трав'яниста однорічна квіткова культура годеція відрізняється невибагливістю і шовковистими квітками надзвичайної краси, за зовнішнім виглядом нагадують квіти азалії. Посіявши у себе в саду насіння годеції, ви виростите культуру з досить великими (до 100мм діаметром) квітами, крихкими прямостоячими або лежачими стеблинками, які в кінці вегетаційного періоду деревеніють. Шовкові пелюстки «дзвіночки» пофарбовані в різні відтінки - від білого і світло-рожевого до яскраво-червоного і бузкового. Налічується до 20-ти видів сортів-гібридів, які можуть бути високорослими і низькорослими, використовувані для декорування бордюр.

Серед найпопулярніших сортів виділяють:

  • Годецію чарівну;
  • Оранж Рум;
  • Годецію великоквіткову;
  • Кришталеву сніжинку;
  • Вайсер Шванн
  • Кіршкенігін;
  • Діамант;
  • Наречену;
  • Махрову годецію.

Секрети вирощування годеції із насіння

Садова годеція, насіння якої продається в спеціалізованих магазинах, абсолютно невибаглива. Посадковий матеріал сіють як на розсаду, так і безпосередньо в незахищений ґрунт. У ґрунт його висаджують ближче до кінця квітня, а в регіонах з більш теплим кліматом - в кінці осені, попередньо витримавши в марганцівці (30 хвилин в слабкому розчині) для захисту сходів від хвороб.

Найкращим ґрунтом для годеції вважається нейтральний суглинний або слабокислий. Ділянки слід вибирати добре прогріті сонячним світлом. Посадковий матеріал сіється в пухку, зволожену і забезпечену мінеральними підживленнями землю на глибину 50мм і з відстанню 250мм один від одного. Щоб сходи пробилися якомога раніше, посадки накриваються плівкою.

Оптимальним періодом для посіву насіння на розсаду є останній тиждень березня або перша половина квітня. В спеціальні ящики з дренованим живильним ґрунтом на поверхні рівномірно розсипаються з'єднані з піском насіння і зверху присипаються невеликим шаром землі. Після цього ящик накривається плівкою, щоб отримати ефект парника. Щодня плівку необхідно прибирати, щоб провітрити і полити сходи. Після появи першої пари листя, розсада акуратно викопується і пересідає за три корені в окремі горщики. Стебла, які досягли 5-ти сантиметрів у висоту, висаджують вже у квітник.

Як доглядати за годецією

Догляд за культурою полягає в розпушуванні ґрунту, усунення бур'янів, регулярному помірному поливі, підв'язці високорослих сортів, щомісячної підгодівлі мінеральними добривами.

Як бачимо, квітка годеція, купити насіння якої можна на сайті нашої компанії або телефоном, абсолютно невибаглива, однак зможе урізноманітнити будь-яку, навіть найвишуканішу клумбу.