Каталог
Кошик 0

Насіння Флоксів

Закрити фільтр

Режим роботи

Пн-Пт: 9:00 - 18:00 | Сб: 10:00 -16:00 | Нд: вихідний Телефони
Насіння однорічних квітів
Сортувати за:

Флокс це яскрава декоративна квітка. Насіння флоксів вирощуються багатьма садівниками, бо дана культура має понад, ніж 60 сортів.

Особливістю квітки вважається здатність змінюватися залежно від кліматичних умов. Рослини характеризуються невибагливістю і живучістю. Флокси цвітуть тривалий час і володіють відмінним ароматом. Флокси вважаються вологолюбними та дуже вимогливі до ґрунтів.

Флокси являють собою високі та прямі чагарники, які досягають висоти 1,5 метра. Залежно від сортів цвітіння може початися в будь-який час. Рослина має овальне листя з цільними краями. Гарними флоксами можна прикрасити стінки та підніжжя сходів.

Умови зростання

Флокси в природних умовах зустрічаються на схилах і скелястих горах. Вони виростають на сухих ґрунтах, на схилах. Насіння флоксів купують багато власників садових ділянок для альпійських гірок. Дана культура відмінно поєднується з іншими рослинами. Їх розсаджують по краях міксобордерів для прикраси бордюрів. Флокси можуть розростатися й займати великі площі. Щоб обмежити пагони, їх потрібно підстригати після цвітіння.

Спосіб посадки флоксів із насіння

Більшість флоксів розмножується насінням, діленням, а також черешками. Насіння флокса можна висаджувати відразу у відкритий ґрунт. При цьому рослина краще адаптується до особливостей клімату і ґрунту. Якщо насіння флоксів вирощуються прямо в контейнер, то в них міститься ґрунтовий склад з землі, ґрунту і перегною.

Посадка складається з наступних етапів:

  1. Насіння флоксів висаджуються на освітленому місці. При цьому ґрунт повинен перекопуватися разом з торфом і перегноєм.
  2. Ґрунтовий шар розпушується, прибираються бур'яни і удобрюються компостом.
  3. Проміжок між рослинами повинен бути в межах 30-45 см.

У літній період можна пересаджувати багаторічники. При цьому кущ дістається з ґрунту і розділяється на частини. Перед тим, як посадити насіння флоксів або його кущі потрібно провести культивацію і розпушування ґрунту. Підживлення виконується за допомогою мінеральних речовин. Найчастіше використовується аміачна селітра, суперфосфат, карбамід і хлористий калій.

Низькорослі сорти висаджуються на відстані 30 см, а культури високого зросту з проміжком в 45 см. Після посадки ґрунтовий шар потрібно зволожити і замульчувати.

Насіння флоксів перед посадкою потрібно потримати трохи в розчині марганцівки.

Догляд за флоксами

Флокси можуть зимувати без додаткового укриття. Щоб запобігти висушуванню в весняний період, варто прикрити рослини хвойними гілками.

Навесні флокси можна підгодувати розчином гумінових добрив. У літні місяці культуру варто обробити витяжкою золи. А восени рослини можна прикрити ґрунтовим шаром, який перемішаний з компостом. Під час росту рослин, ґрунт можна мульчувати зрізаною травою. При цьому ґрунт отримає необхідні корисні мінерали та вологу.

Пересаджувати цю рослину можна восени. При цьому черешки висаджуються в ємності в парниках або підвальних приміщень.

Ця рослина виробляє невелику кількість насіння, тому розмноження насінням використовується рідко.

У літню пору слід зробити прищіпування. Це сприяє зростанню більш об'ємних і гіллястих рослин. Також подібний спосіб викликає більш густе кущіння.

У нашому магазині великий вибір різного насіння. Ви можете придбати якісне насіння флоксів з доставкою по Україні за доступною ціною.