Насіння Айстри
- Розпродаж
- За новизною
- Ціна за зростанням
- Ціна за спаданням
- 1
- 2
- 3
Айстри займають у палісадниках особливе місце, їх любили висаджувати ще наші бабусі. Айстра - осіння квітка, яка радує своїми яскравими фарбами на тлі осіннього пожовклого листя. Вона невибаглива під час висаджування і не вимоглива до догляду.
Своїм зовнішнім виглядом, айстра цілком виправдовує назву, яка перекладається як «зірка». Вона відрізняється гіллястістю міцного короткого стебла з мочкуватим потужним коренем. На стеблі айстри розташоване спрощене листя з різьбленим краєм. Як суцвіття виступає кошик з пелюстками у вигляді зібраних щитків, обрамлених по краю язичковими пелюстками.
Форма і різноманітні відтінки суцвіть дають змогу використовувати квіти для прикрашання лінії бордюру, у групових насадженнях, рабаток і на терасах.
Період цвітіння айстри залежить від сорту:
- у раннього виду квіти з'являються через 3 місяці після загортання насіння;
- у середнього, через 3,5 місяця;
- у пізнього, через 4,5 місяця з моменту посадки.
Умови зростання айстри у відкритому ґрунті
Посадка насіння айстр вимагає правильно підібраної ділянки. Вони люблять сонячне світло і хороший дренаж, тому оптимальним варіантом будуть ділянки, розташовані на височинах і південних схилах. Найбільш сприятливі ґрунти для висаджування - родючі, легкі ґрунти з нейтральним показником кислотності. Для поліпшення якості ґрунту його рекомендується удобрити мінеральними добривами та органікою. Слід враховувати, що насіння айстри погано переносить свіжий компост. Найкраще використовувати підсушений. Рекомендується для посадки використовувати ділянки, на яких вирощували календула і тагетес.
Особливості посадки айстри з насіння
Насіння айстри відрізняється тим, що швидко втрачає хорошу схожість. Тому посадку насіння рекомендується здійснювати восени, відразу після його збору або на початку весни. Найбільш зручним варіантом буде початок квітня.
Для посадки айстр попередньо готують ділянку, ретельно її скопуючи і розпушуючи. Це дозволить забезпечити хороший дренаж квітам. Після цього, ґрунт слід рясно зволожити. На поверхні підготовленої ділянки рівномірно розподіляють насіння, а потім присипають його шаром піску, що не перевищує 1 см. Поливати після цього немає потреби, насіння візьме вологу зі зволоженого ґрунту. Клумбу слід укрити плівкою, яка захистить його від холодів і збереже землю від пересихання. Надалі, плівку можна замінити накривним матеріалом. Після того як на айстрах з'являться по 2 листочки, їх необхідно розсадити, залишаючи проміжок близько 15 см.
Правила догляду за айстрою
Догляд за айстрою займає лише трохи сил і часу. Щоб квітка нормально розвивалася, ґрунт навколо неї необхідно постійно рихлити. Робити це потрібно поперемінно з поливом. Полив не має бути надмірним, достатньо зволоження землі на 6 см. Але і нехтувати зволоженням ґрунту також не варто, оскільки це призведе до зменшення розмірів суцвіття. Після активного проростання насіння, квіти варто регулярно підгортати. Завдяки цьому у айстри швидко сформується потужна коренева система.
Айстра вимоглива до підживлення, яке треба здійснювати мінімум 3 рази за один дачний сезон. Перший раз, після загортання насіння, другий і третій під час бутонізації.
Для того, щоб збільшити період цвітіння айстри, рекомендується своєчасно зрізати зів'ялі бутони, до моменту стиглості насіння.
Ми пропонуємо вам купити насіння айстри з доставкою по Україні в інтернет-магазині «Зернятко». Якість нашої продукції відповідає найвищим вимогам, а доступна вартість товару здивує найвибагливішого покупця. Купуючи у нас, ви забезпечуєте себе насінням з гарантованою схожістю.