Насіння Віоли
- Розпродаж
- За новизною
- Ціна за зростанням
- Ціна за спаданням
Віола, а в народі «Братки» - улюблена квітка всіма садівниками. Її відрізняє надзвичайна форма і яскравість забарвлення, що поєднує в собі відразу кілька контрастуючих відтінків. Віолу без особливих проблем вирощують насінням, причому як на садових ділянках, так і на балконах. Насіння дають однаково хороші сходи і при посадці у відкритий ґрунт і при використанні розсадного методу.
Віола, своїм зовнішнім виглядом нагадує трьохколірну фіалку. Ця квітка належить до низькорослих. Її довжина рідко досягає 30 см. Найчастіше, середня довжина дорослої рослини становить 20 см. З посадженого насіння віоли виростає подовжений тонкий квітконос на кінці якого, розташовується одиничне суцвіття, що складається з трьох пелюсток. Форма і колірна комбінація суцвіття залежить від сорту віоли.
Насіння віоли висаджують для отримання красивого обрамлення клумб і бордюрів. Нерідко, насіння садять для підбиття високорослих багаторічників або в якості самостійного насадження.
Умови зростання віоли
Щоб висаджене насіння віоли створило чудові різнокольорові галявинки, що надають яскравий колорит всієї композиції ландшафту, необхідно враховувати умови її зростання. Віола не любить велику кількість світла, та й без нього також не може. Оптимальним варіантом буде ділянка, на якій протягом світлового дня, хоча б 3 години буде тінь.
В цьому випадку для рослини буде створена невелика прохолода, а достатній обсяг світла дозволить сформувати великі суцвіття. Сприятливим місцем для того, щоб висадити насіння, вважається ґрунт під молодим, не дуже розлогим деревом. При правильно підібраній ділянці, насіння віоли дадуть багаті сходи, які будуть радувати багатством суцвіть з кінця весни і до ранньої осені. Якщо ж насіння було висаджене на надмірно сонячній ділянці, то до кінця червня період цвітіння вже закінчиться.
Особливості посадки віоли
Особливість насіння віоли в тому, що воно найкраще проростає в темряві, тому для посадки цієї рослини можна використовувати будь-який зі способів:
- Підзимова посадка насіння в вересні. Цей варіант дозволяє насінню віоли прорости, потім сформувати рослині дорослу кореневу систему, яка відмінно переносить зимові морози. Завдяки даному способу, перші квіти будуть вже у квітні.
- Розсадний спосіб. Насіння висаджують на початку березня в ґрунт, збагачений торфом. Коренева система віоли швидко відновлюється при пересадці рослини в відкриту клумбу. Тому даний спосіб використовується також часто, як і посадка насінням.
- Посадка насіння безпосередньо у відкритий ґрунт. Проводиться на початку літа. Цвітіння в такому випадку можна домогтися тільки в кінці літнього періоду
- Технологія закладення насіння віоли у всіх випадках однакова. Насіння висаджують в зроблені борозенки, глибиною менш як 1 см. Далі, насіння укладаються на відстані 1 см один від одного, а потім присипаються ґрунтом. Після посадки борозенки необхідно добре зволожити, не вимиваючи насіння.
Догляд за віолою
На перших порах догляд полягає лише в регулярному поливі і прополюванні. Після появи сходів з декількома листочками, необхідно провести пікіровку загущених рослин віоли. При появі третьої пари дорослих листочків, варто прищипнути верхівку квітки, шляхом цього збільшиться його кущіння. Для того, щоб віола цвіла регулярно, а її суцвіття були великі, обов'язково потрібно проводити прополювання, видаляючи не тільки бур'яни, а й зайві пагони.
Ви можете купити насіння віоли з доставкою по Україні, які представлені в нашому каталозі різними видами. Для того, щоб зробити покупку навіть не потрібно виходити з дому. Вам варто лише в кілька рухів оформити замовлення. У разі необхідності, ви можете отримати консультацію наших фахівців в режимі онлайн.