Насіння Дельфініуму багаторічного
- Розпродаж
- За новизною
- Ціна за зростанням
- Ціна за спаданням
Дельфініум: насіння багаторічної рослини, посадка, догляд
Ця квітка є багаторічником, але зустрічаються й однорічні види. До роду дельфініума належить близько 400 видів. Рослина дуже декоративна і здатна зробити головний акцент при формуванні квітника. Пелюстки квіток бувають звичайними або махровими. Вирішивши купити насіння багаторічного дельфініума для посадки на своїй ділянці, не забувайте, що культура є отруйною.
Як розмножується дельфініум
Способи розмноження дельфініума: живцями, діленням куща, насінням.
Посів насінням:
- Сіяти насіння дельфініума багаторічного необхідно в підготовлений субстрат (земля + перегній + пісок). Ґрунт перед посівом слід обробити слабкою марганцівкою або крутим окропом.
- Найкраще садити насіння дельфініума багаторічного з відстанню близько 1 см. Насіння заглиблювати не потрібно, а варто насипати зверху на посадки тонкий шар землі.
- Контейнер визначаємо у приміщення, в якому температура повітря підтримується на рівні 12-12 град. не більше.
- Як тільки проклюнуться паростки, прибираємо укриття у вигляді плівки, а контейнер відправляємо в теплішу кімнату з температурою 20-22 град.
- Пірувати сіянці необхідно з появою перших двох листочків.
- Приблизно в середині травня рослини переносять на постійне місце зростання і висаджують на відстані півметра між паростками.
- Місце під посадки слід завчасно підготувати: скопати землю, внести перегній. Кілька днів, поки паростки не вкореняться, їх слід захистити від потрапляння прямих сонячних променів.
При розмноженні насіннєвим методом цвісти культура почне наступного року розвитку.
У середині серпня допускається посадка насіння дельфініума багаторічного відразу на клумбу. Використовувати потрібно тільки свіжий посадковий матеріал. Високоякісне насіння багаторічного дельфініума купити можна в даному розділі нашого сайту.
Правила догляду за дельфініумом
Відмінно росте в півтіні. Необхідно забезпечити надійний захист від протягів. На відкритих ділянках цвіте бідно і недовго через вигоряння під яскравими сонячними променями.
Погано відгукується на надмірно вологий ґрунт, тому полив потрібно проводити не часто, намагаючись не розбризкати воду на листя і суцвіття. Надмірна кількість вологи дельфініуму потрібна в період формування бутонів.
З підгодівлі добре відгукується на калійні та фосфорні добрива, які вносять навесні, коли рослина цвіте, а також під зиму.
Ослаблені й тоненькі пагони потрібно усувати, а ґрунт іноді дуже акуратно рихлити. Це сприяє утворенню красивих великих квіток.
Культурі потрібна опора, щоб підтримати тендітні стебла. Цвіте в липні-серпні.