Каталог
Кошик 0

Насіння Аліссума (Бурачок) багаторічний

Закрити фільтр
Виробник
Геліос

Режим роботи

Пн-Пт: 9:00 - 18:00 | Сб: 10:00 -16:00 | Нд: вихідний Телефони

Вирощування багаторічного аліссума насінням

Ця рослина є багаторічником, проте в культурі її вирощують як однорічник. Даний рід охоплює близько 100 видів. Застосовують квітку для перетворення саду, також вона добре виглядає на альпійських гірках.

Основні види культури

Серед найпоширеніших видів аліссума виділяють:

  • Аліссум колючий. Є однолітником, що виростає до півметра у висоту. Має білі або рожеві квітки;
  • Скельний. Це - багаторічна рослина з лимонними квітками, заввишки досягає 40 см;
  • Повзучий. Багаторічна квіткова культура. Виростає до 60 см, має квітки жовтого забарвлення.

Способи розмноження аліссума

Розмножується квітка насіннєвим способом, діленням кущів, живцюванням. Насіння аліссума багаторічного сіють у спеціальні контейнери в середині весни. Для пророщування ємності з посадковим матеріалом відправляють у тепле приміщення з температурою 18-20 град.

При появі першої пари листочків проводять пікіровку в окремі стаканчики. На клумбу квітку переносять в останніх числах травня - на початку червня. Головне, щоб пройшли всі заморозки.

Посадку здійснюють із дотриманням відстані близько 15 см. Виконавши посів, насадження обов'язково потрібно полити.

Також допустимо висаджувати насіння аліссума багаторічного відразу на клумбу. Робити це найкраще наприкінці осені або в середині травня. Висаджуючи рослину навесні, насадження потрібно вкрити плівкою, щоб прискорити процес пророщування. Насіння аліссума потрібно рівномірно розподілити по поверхні субстрату, не заглиблюючи в землю.

Як доглядати за культурою

Розглянута рослина відрізняється особливою невибагливістю. Вона може відмінно рости в будь-якому ґрунті, проте не любить перезволожених і важких ґрунтів, де є ризик розвитку гнильних процесів у кореневій системі. Ідеальним варіантом є нейтральні легкі ґрунти. Якщо ґрунт дуже важкий, рекомендується збагатити його перегноєм або компостом.

Для посіву вибирають ділянки в півтіні або під яскравим сонцем. Культура не боїться посухи, отже, не потребує частих поливів. При цьому не слід допускати пересихання землі. У дуже спекотну погоду рослинам потрібне підвищене зволоження.

Щоб рослина добре цвіла, необхідно провести її обрізку. Роблять це по закінченню періоду цвітіння. Зрізається вся верхня частина - залишитися повинно 5-10 см.