Насіння Примули
- За популярністю
- За новизною
- Ціна за зростанням
- Ціна за спаданням
Примула володіє прекрасними декоративними властивостями і є прикрасою різних інтер'єрів. За рахунок різноманітності сортів, така квітка може використовуватися як садова культура. Це кращий з первоцвітів для помірних широт. Красиві квіти вражають багатством фарб і здатністю вносити пожвавлення навіть в малопомітні куточки саду. Культура відрізняється раннім і тривалим цвітінням, а також невибагливістю. Але для успішного вирощування потрібно підібрати правильне місце для посадки, насіння примули певного сорту, а також враховувати особливості окремих видів.
Опис
Суцвіття можуть бути поодинокими, а також представляти собою кулясті, пірамідальні, парасолькові або ярусовидні варіанти. Квітки відрізняються формою в вигляді труби з приплюснутим або ворончатим відгином. Стебло складається з довгастого і розсіченого листя. При цьому деякі рослини можуть мати зморшкуваті і щільні листочки. Чудові квіти бувають різних відтінків: білого, рожевого, жовтого або червоного. Перш ніж купити насіння примули варто підібрати підходящий різновид.
Умови зростання
Перш, ніж висаджувати насіння примули рекомендується правильно вибрати ділянку, в залежності від обраного виду. Рослина має розміщуватися в дуже світлому місці, але при цьому захищеному від сонячних променів. Підходящим місцем розташування стануть ділянки затінені деревами або східна, північна або західна частини альпінарію. Дана культура любить пухкий і зволожений грунт. Якщо грунт глинистий, то верхній шар можна замінити на ґрунтову суміш.
Купити насіння примули варто через прекрасні властивості цієї культури. Вирощування рослини приносить багато радості садівникам, так як примула характеризується активним цвітінням і швидкою появою сходів.
Спосіб посадки
Насіння примули порадують якісними сходами, якщо правильно виконувати їх розсаджування в грунт:
- Висаджування з насіння розсади проводиться в лютому. Для цього готується спеціальний склад з двох частин грунту і по одній частині дерну і піску.
- Насіння примули не слід глибоко вдавлювати в поверхню, досить притиснути до поверхні. Зверху розсаду потрібно прикрити поліетиленом.
- Паростки проклюнуться при температурі 15-17 ºC. При викоростанні плівка трохи відкривається, а через пару тижнів забирається.
- Після зростання кількох листків, сходи пікірують в ящички з застосуванням пінцета.
- В грунтову поверхню рослини висаджуються тільки через два роки навесні або восени.
- Грунт повинен бути легким, пухким і зволоженим.
- Невеликі кущики висаджуються на відстані 11-16 см одна від одної, а рослини побільше через 25-30 см.
Догляд
Догляд за примулою не складний. Слід підтримувати грунт на клумбі в пухкому і вологому стані. Полив виконується щотижня. Після цього потрібно розпушувати грунт і виривати весь бур'ян. У спекотні періоди поливи варто подвоїти. Для багаторічної культури потрібні періодичні підгодівлі. При цьому використовуються комплексні добрива. Не варто зловживати азотною підгодівлею, так як вся сила піде в пишну зелень без квітів. Через раз потрібно застосовувати поливи з калійними і фосфорними добривами.
Догляд в квартирних умовах вимагає постійної вологості через опалювання приміщень. Ємність з квіткою варто розміщувати на піддоні з керамзитом або гравієм. Примула може сильно розростатися, тому кожні чотири роки проводиться пересадка з поділом куща.
Рослина має схильність до ураження борошнистою росою, кореневою гниллю або жовтяницею. При першій зміні листя їх слід негайно видаляти.
Цікаві види ви можете підібрати в каталозі нашого магазину. Ми пропонуємо насіння примули з доставкою по Україні. У нас ви знайдете продукцію високої якості і за доступною ціною.