Каталог
Кошик 0

Насіння Наперстянки

Закрити фільтр
Виробник
GL Seeds
Семена Украины

Режим роботи

Пн-Пт: 9:00 - 18:00 | Сб: 10:00 -16:00 | Нд: вихідний Телефони
Насіння багаторічних квітів
Сортувати за:

Наперстянка це рослина багаторічник, який належить до сімейства подорожникових і виростає на Кавказі і в деяких областях в Сибіру. Саме ця культура виділяє дигіталіс. Це речовина, яка тривалий час залишалася єдиним засобом при лікуванні серцевої недостатності.
Квітки цієї рослини схожі на наперсток, тому вона так називається. Наперстянка може стати прикрасою ландшафтного дизайну. Вона схожа на орхідею, але при цьому не так примхлива. Для створення красивих клумб варто купити насіння наперстянки. Однак варто пам'ятати, що до дітей або тварин дана квітка не повинна потрапляти, так як вона отруйна.
 
Опис

Наперстянка може виростати у висоту до 150 см. Вона має маленьку кореневу систему, яка переходить в прямостояче стебло. Розмір листочків близько 30 см, вони характеризуються ланцетовидною структурою. Квітки з'являються з червня по липень. Вони славляться чудовою формою, а також вираженим пурпуровим відтінком. Віночки мають дзвінковий вид і можуть трохи вздуватися.

Умови зростання

Насіння наперстянки висаджують відразу в грунт або через розсаду. Це засухо і морозостійка культура. Вона відмінно росте на сонячній місцевості і в півтіні. Рослина віддає перевагу родючим, водопроникним і пухким грунтам. Наперстянка вважається декоративною квіткою. Вона застосовується для декорування стін, міксбордерів, альпінаріїв, а також підходить для посадки під деревами. Дана квітка добре буде себе почувати по сусідству з трояндами, жимолостю або калиною.

Спосіб посадки

Перш ніж купити насіння наперстянки, варто підібрати ділянку з пухким і зволоженим грунтом, де ця рослина буде себе добре відчувати.
Посадка у відкритий грунт передбачає проведення підготовки грунтового шару. Розмноження виконується в весняний період декількома методами: посівом насіння або посадкою розсади. Насіння наперстянки при останньому способі висаджуються в березні. А висадка у відкритий грунт проводиться в травні. Процес посадки складається з наступних етапів:

  • Перекопується верхній шар грунту. При цьому вноситься компост, а зверху насипається деревна зола.
  • Ділянка рівняється граблями, а потім виконується нещільна утрамбовка землі.
  • У грунті виробляються неглибокі борозни з інтервалом в 38-40 см.
  • Насіння наперстянки укладаються в поглиблення і злегка присипаються землею. Потім посіви рекомендується накрити агроволокном. Це захистить від випаровування вологи до появи паростків.
  • Через місяць слід прорідити сіянці. Паростки повинні знаходитися на відстані близько 100 мм один від одного.
  • Посів на розсаду здійснюється в березні. Для цього знадобляться дерев'яні ємності, субстрат і посадковий матеріал. Розсаду можна пересадити на грядки в період з травня по червень, коли грунт добре прогріється.

Догляд

 

Догляд за незвичайною рослиною включає в себе розпушування грунту, прополювання і полив. Напередодні зимових холодів варто приділити увагу кореневій системі. Стебла можна додатково підгорнути. Розсаду, яка прижилася потрібно підгодовувати. Через тиждень аміачною селітрою, а ще через 11-12 днів комплексним мінеральним добривом. Періодично потрібно проводити мульчування грунту. Ця рослина може захворіти борошнистою росою, мозаїкою і різними типами гнилі. При цьому виконуються обприскування певними препаратами. При загниванні кореневої системи, рослина повністю видаляється. Якщо листя скручуються в трубочку, це є свідченням вірусних хвороб. При цьому кущ також забирається. У періоди похолодань рослину слід укрити листям, гілками або ялиновим гіллям.

У нас ви можете підібрати гарне насіння наперстянки з доставкою по Україні. Ми реалізуємо якісну продукцію за невеликі гроші.