Каталог
Кошик 0

Насіння Цибулі запашної

Закрити фільтр

Режим роботи

Пн-Пт: 9:00 - 18:00 | Сб: 10:00 -16:00 | Нд: вихідний Телефони
Насіння багаторічних квітів
Сортувати за:
Нажаль тут ще нічого немає:(

Цибуля запашна: розмноження насінням, догляд

Цибулею наших садівників і городників здивувати не можна - зараз крім сімейної цибулі та сіянки є безліч сортів багаторічних цибуль. Ми пропонуємо вам познайомитися і придбати насіння цибулі запашної, яка з повним правом посяде необхідне і важливе місце у вашому саду або городі.

Запашна цибуля отримала назву через приємний аромат, який найдобріше відчувається безвітряним ввечері і вранці. Її називають ще гіллястою, китайською, часниковою, гірським часником тощо. Цю багаторічну рослину, батьківщиною якої вважають Гірський Алтай, Китай і Монголію, привезли в Європу за часів монгольської навали, де гідно оцінили її декоративні, смакові та цілющі властивості.

У будь-якій квітковій композиції гілляста цибуля матиме чудовий вигляд під час свого цвітіння та привертатиме бджіл для запилення, завдяки своїм медоносним властивостям. Але цінується вона ще через свій напівгострий смак, що нагадує і цибулевий, і часниковий одночасно, тільки більш тонкий і м'який. Її завжди свіжа і ніжна зелень чудово підійде до будь-яких салатів та інших страв.

Цінується запашна цибуля своїми цілющими властивостями, особливо, значним вмістом вітаміну С. З давніх-давен східна медицина використовувала її протизапальні властивості в боротьбі з інфекційними та вірусними захворюваннями.

Дуже цілюще діє на роботу серцево-судинної системи, зміцнює стінки капілярів, має кровоспинну, сечогінну здатність. Може слугувати протиотрутою в разі укусів комах і змій. Неврастенія, депресія, перевтома відступають при вживанні гірської цибулі в їжу. Навіть встановлено поліпшення слуху та зору.

Особливості вирощування

Ця багаторічна рослина, що має вузьке лінійне листя висотою до пів метра, досить невибаглива до ґрунту та догляду. Потрібно просто купити насіння Цибулі Духмяної в нашому інтернет-магазині Зернятко, в березні-квітні висадити у відкритий ґрунт на відведеній ділянці.

Головною умовою дружного проростання служить хороша зволоженість ґрунту, хоча перед посівом насіння потрібно замочити протягом доби, тричі змінюючи воду. Засівають рядками на глибину близько 2 см, після появи 2-3 листків рослини проріджують.

У перший рік з однієї насінини ви отримаєте приблизно 6 листочків, а вже на другий рік утворюються дочірні несправжні цибулини і кущик починає гілкуватися. Протягом сезону проводьте зрізання цибулі до чотирьох разів, це стимулює появу нової соковитої зелені.

Догляд полягає у своєчасному прополюванні, поливі та щорічному підживленні органічними добривами.