Насіння Лагерстрьоміі рожевої
- Розпродаж
- За новизною
- Ціна за зростанням
- Ціна за спаданням
Як виростити лагерстрьомію в домашніх умовах з насіння
Купити насіння лагерстрьоміі - означає поповнити свою колекцію унікальною рослиною, яка просто зачаровує своєю красою!
Лагерстрьомія є родом, до якого зараховуються понад 25 видів чудово квітучих дерев, а також чагарників. У наших краях лагерстрьомію більше знають, як «індійський бузок», проте це - всього лише один з видів цієї чудової рослини. Придбати насіння лагерстрьоміі рожевої прагнуть як квіткарі, так і прихильники розведення квітів в кімнатних умовах.
Короткий опис культури
Як уже згадувалося, лагерстрьомія може бути чагарником або акуратним деревом невеликого розміру, у висоту досягає 5-ти метрів. Рослина має красиве шкірясте листя еліптичної форми та чарівні квіти білого, пурпурного, бузкового або соковито-рожевого відтінків. Гроновидні суцвіття розташовуються на верхніх частинах пагонів і досягають 20-ти сантиметрів в довжину.
Культура відрізняється рясним і тривалим цвітінням - з початку літа до кінця вересня. У південних регіонах, наприклад, в Криму лагерстрьомію вирощують в природних умовах, тому, що вона з легкістю переносить морози до -15 градусів. Однак молоденькі кущики в перші роки розвитку на зиму все-таки вкривають.
У нашому ж регіоні культуру вирощують в оранжереях. У зимовий період їй необхідно забезпечити особливий температурний режим - не нижче +4, можна не поливати. Це - листопадна рослина, відповідно по осені вона скидає листя. Лагерстрьомія буде добре себе почувати лише в приміщеннях, де достатньо сонячного світла. Садять її в живильний пухкий ґрунт.
Як виростити лагерстрьомію рожеву з насіння
Насіння лагерстрьоміі рожевої велике, у верхній частині розташовується крило. Щоб виростити квітку в кімнатних умовах, необхідно:
- У період з березня по червень висіяти насіння на поверхні поживного, легкого, зволоженого ґрунту (грантову суміш найкраще купити в спеціалізованому магазині);
- Висіяне насіння лагерстрёміі рожевої необхідно акуратно втиснути в поверхню землі, тому, що вони краще сходять на світлі;
- Місткість з посадками потрібно накрити плівкою або ж склом, щоб створити умови парника;
- Кожен день влаштовувати провітрювання сходів, знімаючи поліетилен;
- При необхідності слід зволожувати ґрунт.
Як правило, паростки прокльовується вже через 15-20 днів. Після цього накриття необхідно прибрати, дати сіянцям трохи адаптуватися (приблизно тиждень) і розсадити по окремих горщиках.