×
Каталог
Кошик 0

Розведення колеуса з насіння

У цьому розділі нашого інтернет-магазину ви зможете купити насіння колеусів сортових високої якості, що володіють чудовим потенціалом. Реалізована нами продукція пройшла перевірку на відповідність міжнародним стандартам і відповідає всім необхідним вимогам.

Насіння колеуса - загальна інформація про рослину

До виду Колеусів належить близько 150 рослин. Цей - вид трав'янистих однорічних або напівчагарників-багаторічників. Листя рослини за своїм зовнішнім виглядом нагадують листя кропиви, тому в народі цю культуру називають«Кропивка».

Походження - африканські і азіатські тропіки, але незважаючи на свої південні «коріння», насіння колеуса прекрасно приживаються в наших краях, а сама рослина вважається абсолютно невибагливою.

Виростає колеус максимум до 50-ти сантиметрів, має розгалужені стебла і красиві листя, за які квіткарі і цінують цю рослину. Вони можуть мати різну форму і яскраве незвичайне забарвлення: бувають різнокольоровими, з оригінальним малюнком, яскраві і строкаті.

Колірна гамма колеуса теж багата - можна зустріти сорти зеленого, коричневого, жовтого, бордового, бежевого відтінків і навіть кольору фуксії. Однак найбільше зачаровує малюнок, розміщений на поверхні листя: це можуть бути точки або плями, кромка контрастного кольору, різноманітні смужки або плями і т.д. Діаметр листя окремих сортів культури сягає 15-ти сантиметрів, а у видів, які були виведені для вирощування в приміщенні, листя не дуже великого розміру.

Що стосується цвітіння, то воно абсолютно непривабливе. Суцвіття має форму метелика, яке в основному виламують.

 

Основні прийоми вирощування колеуса з насіння

Квіткарі зі стажем рекомендують купувати посадковий матеріал у спеціалізованих торгових точках, так ви зможете не сумніватися в тому, що вони зійдуть. Пропонуємо купити насіння колеуса в інтернет-магазині «Зернятко» за доступною ціною з доставкою в будь-який регіон України.

 

Щоб виростити дійсно красива рослина, необхідно дотримуватися таких рекомендацій:

1. Посів зазвичай проводять в останній тиждень березня. В цей час світловий день вже збільшиться і не буде необхідності в додатковому підсвічуванні сіянців;

2. Сіяти насіння колеуса необхідно в пухкий родючий грунт;

3. Заглубляти насіння в грунт не потрібно, достатньо просто присипати їх зверху тонким шаром дрібнофракційного річкового піску;

4. Посіви необхідно зволожити, накрити плівкою або склом і помістити в темряву поки не проросте;

5. Кожен день посадки потрібно провітрювати - знімати плівку на 5 хвилин.

Приблизно через тиждень вже з'являються сходи. Як тільки ви побачите, що насіння колеуса проклюнулися, перенесіть їх в приміщення з достатньою кількістю світла і тепла (оптимально 16-19 градусів).

Через десь 4 тижні у колеуса з'являться листочки, а ще через два тижні можна проводити пікірування в окремі горщики. Саджанці потрібно прищипнуть для гарного кущіння.

Подальше вирощування культури проводиться як в кімнатних умовах, так і в квітнику. Колеусу подобається свіже повітря, тому його рекомендується розмістити на лоджії або терасі. На клумбах квітка вирощується як однорічник - на період холодів його заносять в будинок.