Насіння Гіпсофіли багаторічної
- Розпродаж
- За новизною
- Ціна за зростанням
- Ціна за спаданням
Гіпсофіла (качім, перекотиполе)
Ця витончена квіткова культура буває, як багаторічна, так і однорічна. Відмінною рисою рослини є розгалужене в різні боки стебло з великою прикореневою листяною масою і крихітними квіточками (4-6 мм в діаметрі) білого, світло-зеленого або рожевого кольору. Суцвіття розташовуються на верхівках стебел. У садівництві використовуються переважно багаторічники. Купити насіння гіпсофіли багаторічної можна на сайті інтернет-магазину «Zernyatko».
Сфери використання
Багаторічник гіпсофіла чудово доповнить будь-який квітник, оскільки чудово поєднується з іншими багаторічними квітковими культурами, наприклад, з ліатрісом, монадами та особливо з трояндами.
Завдяки ніжній колірній гаммі, квітка активно використовується флористами. При складанні весільних композицій, букетів і ікебан в основному застосовується сорт «Сніжинка».
Також рослина добре підходить для застосування в ландшафтному дизайні: прекрасно справляється з завданнями декорування присадибних ділянок, а також ідеально підходить для позначення меж клумби.
Вирощування гіпсофіли багаторічної із насіння
Насіння гіпсофіли багаторічної сіються для отримання розсади. На самому початку весни гіпсофіла (насіння) сіється в спеціальні контейнери на глибину 50 мм, накривається плівкою і поміщається в теплу кімнату. Після появи перших листочків (не менше одного на кожному пагоні), посадковий матеріал можна пересаджувати у відкритий ґрунт.
Для постійного зростання вибирають добре освітлені ділянки (допускається невелика затіненність) з суглинистим або супіщаним дренованим ґрунтом з помірним вмістом вапна.
Зверніть увагу! Культура не росте в ґрунті з близьким розташуванням ґрунтових вод.
Правила догляду
- У червні необхідно спорудити опори для підтримки важких масивних кущів;
- Для стимуляції росту відразу після того, як рослина відцвіте, слід провести обрізання;
- На зиму бажано вкрити квітки опалим листям.
Що стосується підгодівлі, то в них немає особливої необхідності, якщо під посадку була обрана сонячна і добре прогріта ділянка. Однак для кращого росту ґрунт, де зростає гіпсофіла, можна удобрити органічними і мінеральними добривами, що не впливають на кислотність ґрунту. Досвідчені квіткарі рекомендують використовувати настій коров'яку, а ось гній в свіжому вигляді категорично протипоказаний рослині - така підгодівля може його погубити.